Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 49 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-49 |

Cannondale Jekyll - test


Cannondale Jekyll Ultimate Časopis Cykloservis přinesl test Cannondale Jekyll Ultimate.
All-mountain model se staronovým jménem Jekyll je žhavou novinkou značky Cannondale. Se svým dnes již hodně letitým stejnojmenným předchůdcem však tento stroj nemá, vyjma nesporné univerzality použití, takřka nic společného. Charakterizuje jej nádherně tvarovaný mohutný rám se čtveřicí čepů, použití atypického tažného tlumiče a možnost nastavení dvojího zdvihu, konkrétně hodnot 150 a 90 milimetrů. To z tohoto modelu dělá teoreticky vlastně dvě kola v jednom. Ostatně hoši od Cannondalu by se nejspíš trochu čertili za zařazení do kategorie all-mountain, Cannondale totiž své dvě zásadní obojživelné novinky s přepínacím zdvihem, Jekyll a Claymore, označuje jako „OverMountain“ stroje. Konstruktérem kola je Peter Denk, z jehož návrhů v minulosti vzešla řada odpružených rámů Scott, včetně typu Genius. Rukopis tvůrce je proto jasně patrný také na Jekyllu i Claymoru.
Pokračování článku....

více...

Factory test - Cult 3.0 2011


Cult je endurové kolo, které překvapí chytrými inovativními prvky a vyladěnými technologiemi. Už na první pohled je zřejmé, že to není obyčejné kolo, ale velmi dobře promyšlený stroj, který si své příznivce nachází v řadách spokojených uživatelů. Nejen unikátním zpracováním, také vynikající skladbou komponentů dovede potěšit každého bikera.
V pokračování článku videorecenze....

více...

Factory test - RocknRolla 2.0


Spojení tvrdší muziky a freestylu je tu od nepaměti... Spojení české freestylové ikony a muzikanta v jedné osobě se slopestylovým speciálem je však věc ojedinělá. Značka AGang a její tovární jezdce Damjan Siriški dokazují, že to lze a rozhodně se nejedná o žádný kompromis. Důkazem toho je vyladěná novinka z dílny AGang pro rok 2011 - slopestylové kolo RocknRolla 2.0.
V pokračování článku videorecenze....

více...

Factory test - Sincity 2.0


V poslední době se stále rostoucí popularitou specificky městských kol, vzrůstala i poptávka po kvalitním, rychlém a obratném kole, které by se bez problémů vešlo do přeplněných ulic, vyhnulo se nástrahám města a dovedlo svého jezdce v pohodlí a bez potíží kamkoli si jen přeje. Splnili jsme tedy přání našich zákazníků a vyšli jim vstříc v podobě vyladěného městského kola s označením AGang Sincity 2.0.
V pokračování článku videorecenze....

více...

Factory test - Nikita 8.0


Nikita byla navržena podle drsného vzezření modelu Gangsta, byly jí však dopřány ženské křivky a vlastnosti. Nikita je vyváženým strojem pro náročné ženy - bikerky. Vyladěna na nejvyšší úroveň pohodlí, zároveň umožňuje vychutnat do poslední kapky energie sílu kola v terénu i na silnici.
V pokračování článku videorecenze....

více...

Factory test - Gangsta 10.0


Rám GANGSTA 10.0 svou originální technologií z dílny AGang přináší inovaci, komfort a perfektní geometrii, která Ti sedne hned napoprvé. Specifické tvarování trubek či uložení zadní brzdy uvnitř rámu, dovoluje ochutnat jedinečné výhody. Rám je tuhý, nekroutí se a zlepšuje jízdní i brzdné vlastnosti. Celkově je rám více obratný, hravý.
V pokračování článku videorecenze....

více...

AUTHOR historie


AUTHOR historie

AUTHOR představuje evropskou značku pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby, jejíž vznik je datován od roku 1993.

Historie Universe Agency

1990 Založena firma Universe Agency

1991 Universe Agency se stala největším dovozcem a distributorem velosoučástek v ČR a SR.

1992 Firma provozuje tři velkoobchody a zakládá samostatnou společnost Universe Slovakia.

1993 Zahájen dovoz horských kol z Asie pod značkou AUTHOR. V tomto roce se stal AUTHOR nejprodávanější značkou českého a slovenského trhu.

....

více...

O značce Merida


Strategie rozvoje, schopnost řešit technologické problémy, najít vhodné materiálové zdroje a zajistit dokonalou koordinaci a financování výrobního procesu - toto jsou stěžejní faktory, které dnes mají společné úspěšné světové značky.

Představa výroby kola založené na výjimečných schopnostech konstruktéra, který vše vyvíjí doma ve své garáži je dnes mýtem, který živí několik málo výrobců, kteří se nedokázali přizpůsobit moderním trendům. Za posledních deset let se výroba kol a s ní souvisejících technologií natolik posunula, že se každá z velkých značek musí spoléhat na outsorcing, který je vždy rovněž otázkou peněz. Na dnešním trhu s koly si pouze několik málo velkých značek dokáže zajistit ty nejmodernější a nejkvalitnější výrobní technologie.

....

více...

O Gary Fisherovi


GARY FISHER
Jednička v horských kolech
Legendární Gary Fisher představuje špičku v oblasti horských kol. Každoročně přináší novinky a posunuje vnímání horské cyklistiky kupředu.
I letos si pro nás připravil skutečné lahůdky:
.....

více...

O značcce TREK


1976 - začínáme výrobu ocelových kol ve staré stodole ve Waterloo, Wisconsin v počtu pěti zaměstnanců

1983 - počátky budoucích vítězství - TREK začíná sponzorovat první závodní tým. Úspěch našich prvních horských kol.

1985 - hliníkové rámy svařované firmou TREK posouvají nároky kladené na silniční kola

1986 - jako jedni z prvních představujeme carbonové silniční kolo

1990 - trekingová, crossová a dětská kola se stávají neoddělitelnou součástí nabídky našich dealerů

1992 - do světa vyjíždí nejlehčí silniční rám z TREKem patentovaného materiálu OCLV Carbon

1993 - model 8900 - první celoodpružené kolo TREK, které přináší jedinečné zážitky v terénu

1996 - spojení horského kola TREK a limitované série Volkswagen Jetta TREK. Silniční tým Saturn a ženský mountainbikový tým EVIAN začínají jezdit na kolech TREK.

.....

více...

Trek získal patent na systém ABP


ABP Značka Trek získala od amerického patentového úřadu patent číslo 7,837,213, kterým chrání svůj systém ABP (Active Braking Pivot). Ten je specifický umístěním jednoho čepu zadní stavby přímo do osy zadního kola. Toto řešení eliminuje vliv brzdění na citlivost odpružení. Systém, který se v nabídce poprvé objevil v roce 2007, vyvinuli inženýři James Colegrove, Dylan Howes a Jose Gonzalez. V současné době je ABP používán u všech celoodpružených kol TREK a Gary Fisher Collection v několika verzích (ABP, ABP Race, ABP Convert).

více...

Fabian Cancellara na Treku


Jeden z nejlepších cyklistů současnosti Fabian Cancellara podepsal smlouvu s týmem bratší Schlecků. Výčet jeho největších úspěchů je fantastický: 4x mistr svět v časovce, olympijský vítěz, vítěz Paříž-Roubaix a Okolo Flander... Příští tři roky bude tedy Fabian reprezentovat značku TREK. Je to výborná zpráva pro všechny fanoušky Treku, protože Fabian určitě využije všech výhod nového časovkářského modelu Speed Concept.
Značka TREK bude mít v sezóně 2011 dva ProTour týmy - RadioShack Lance Armstrogna a nový lucemburský tým bratří Schlecků (přesný název týmu bude oznámen 1.ledna).
Předběžná soupiska týmu Luxembourg Cycling Project 2011: Fränk Schleck, Andy Schleck, Fabian Cancellara, Daniele Bennati, Will Clarke, Stefan Denifl, Brice Feillu, Jakob Fuglsang, Linus Gerdemann, Dominic Klemme, Anders Lund, Maxime Monfort, Martin Mortensen, Giacomo Nizzolo, Stuart O’Grady, Martin Pedersen, Bruno Pires, Joost Posthuma, Tom Stamsneijder, Davide Viganò, Jens Voigt, Robert Wagner, Fabian Wegmann, Wouter Weylandt a Oliver Zaugg.

více...

Testování kol na Author maraton tour


Author maraton tour Na letošním ročníku Author maraton tour 2010 jsme pro vás připravili možnost otestování jízdních kol zn. Author.
Na každém závodě AMT budete mít možnost vybrat si z následujcích modelů: INSTINCT 29“, MASTER, A-RAY 1.0, A-RAY 3.0 a ERA 2.0.
K zapůjčení budete potřebovat dva doklady totožnosti a na místě vyplnit smlouvu o zapůjčení kola. Zapůjčit si jej budete moci v servisních zónách Author na dobu maximálně ½ hodiny.
Kdy zapůjčit?
Dozvíte se v pokračování článku....

více...

Lapierre - nová značky v kamenné prodejně i na e-shopu


S výrobou kol začal v roce 1946 Gaston Lapierre. I když dnes patří značka Lapierre pod křídla jedničky v prodeji kol na evropském trhu společnost ACCELL GROUP, stále je ve vedení firmy Lapierre ve Francii vnuk zakladatele Gilles Lapierre. V 80. letech se díky tomu, že fy. Lapierre předvídala rozvoj trhu s MTB, dostala mezi vůdce trhu s horskými koly. Díky šíři sortimentu, který zahrnuje téměř všechny kategorie kol, je Lapierre jedničkou na Francouzském trhu v prodeji kol. V současné době se pohybuje roční produkce kol na čísle přesahujícím 90 tisíc.

více...

Slevy zimního oblečení a spodního prádla


Od 13. ledna jsme pro vás připravili až 80% slevy zimního oblečení a spodního prádla CRAFT v kamenném obchodě v Plzni. Najdete nás v Plzni v Přemyslově ulici 29. V pondělí až pátek máme otevřeno od devíti do sedmnácti hodin, v sobotu od devíti do dvanácti.

více...
| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-49 |

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS