Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Cannondale Jekyll - test


Cannondale Jekyll Ultimate Časopis Cykloservis přinesl test Cannondale Jekyll Ultimate.
All-mountain model se staronovým jménem Jekyll je žhavou novinkou značky Cannondale. Se svým dnes již hodně letitým stejnojmenným předchůdcem však tento stroj nemá, vyjma nesporné univerzality použití, takřka nic společného. Charakterizuje jej nádherně tvarovaný mohutný rám se čtveřicí čepů, použití atypického tažného tlumiče a možnost nastavení dvojího zdvihu, konkrétně hodnot 150 a 90 milimetrů. To z tohoto modelu dělá teoreticky vlastně dvě kola v jednom. Ostatně hoši od Cannondalu by se nejspíš trochu čertili za zařazení do kategorie all-mountain, Cannondale totiž své dvě zásadní obojživelné novinky s přepínacím zdvihem, Jekyll a Claymore, označuje jako „OverMountain“ stroje. Konstruktérem kola je Peter Denk, z jehož návrhů v minulosti vzešla řada odpružených rámů Scott, včetně typu Genius. Rukopis tvůrce je proto jasně patrný také na Jekyllu i Claymoru.
Pokračování článku....Přečteno 3791x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS