Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Cannondale Scalpel 2011 – Představení


V historii MTB nenajdeme mnoho modelů, jejichž označení se stalo stejně známé a stejně zvučné jako název samotné značky. Jedním z takových je rozhodně Cannondale Scalpel. Pojmenování tohoto stroje podle operačního nástroje pravděpodobně vyvolá u různých lidí různé emoce. Jisté ale je, že mezi zapálenými bikery se snad nenajde jediný, kterému by označení Scalpel neřeklo vůbec nic!
Pro všechny případy, pokud by snad někdo přeci jen na chvíli zaváhal, připomeňme, že se jedná o špičkový závodní XC full, který se do podvědomí mnohých zapsal, vedle řady úspěchů nejen na světovém poháru v XC, také díky jedné technické finese. Je jí víceprvková zadní stavba, která práci hlavního čepu nahrazuje pružností samotné karbonové zadní vidlice. Při troše fantazie by se dalo říct, že toto řešení navazuje a dále rozvíjí myšlenku již prakticky vymizelých softailů (odpružené rámy bez čepů s minimalistickým zdvihem). Scalpel přitom disponuje zdvihem 80 mm, který je pro jeho závodní zaměření dostatečný.
Celý článek....Přečteno 8570x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS