Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Duralová silnička lehčí než karbonová?


Cannondale CAAD 10 Cannondale pro rok 2011 vytvořil unikátní silniční kolo CAAD 10. Duralový rám váží ve velikosti 56 pouhých 1150 gramů. Pojďme se blíže podívat na toto zajímavé kolo.
I přes to, že karbonová kola jsou již v současné době běžným zbožím, jejich nevýhodou vždy bude vyšší pořizovací cena. Vývoj tak neustává ani u tradičních materiálů, jako jsou například duralové směsi. Jelikož poptávka po superlehkých strojích ze strany závodních jezdců, i těch méně zámožných neutichá, značka Cannondale, která je pověstná svou zálibou v trhání hmotnostních rekordů, tak reaguje uvedením na trh nového silničního modelu CAAD 10. Cannondale se povedlo uvést do sériové výroby nejlehčí duralový silniční rám na světě, který je zároveň lehčí než většina karbonových rámů jejích konkurentů.
Pokračování článku....Přečteno 4044x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS