Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Hodnocení Meridy One Forty v nezávislém testu? Silná zbraň do těžkého terénu


Merida One Forty Specializovaný server MTBS.cz podrobil náročnému testu Meridu One Forty 3000-D. Celoodpružený all-mountain bike si v těžkém terénu vedl skvěle a vysloužil si výborné hodnocení.
Výsledek testu odborní redaktoři serveru MTBS.cz shrnuli v závěrečném hodnocení:
Jízda na One-Forty není nijak nevyvážená. Kolo se chová přesně tak, jak od něj očekáváte. Chcete agresivní jízdu? Jak je libo! Chcete poklidně kličkovat mezi kameny a pařezy? Klidně! Vaše One-Forty se vám plně přizpůsobí, je to univerzální služka pro všechno. Navíc s takřka nepřebernými možnostmi nastavení. Začít můžete změnou tlaku v pružících jednotkách, což je oblast s potenciálem nekonečného laborování. Vzpřímenější posed získáte změnou režimu vidlice na 140 mm zdvih. I sedlo lze díky teleskopické sedlovce snížit či zvýšit aniž byste museli sesedat. Jednoduše páčkou z řidítek.
Merida One-Forty 3000-D je silnou zbraní pro ty, kdo hledají kolo pro těžký terén. Svými vlastnostmi tento celoodpružený stroj relativizuje hmotnost, protože se vůbec nechová jako třináctiapůlkilové kolo. Velmi dobře stoupá do kopce, vyniká snadnou ovladatelností a ve sjezdech nabídne nečekaně vysokou úroveň stability. Svým způsobem je tedy One-Forty univerzálem, v jehož sedle si užijete celodenní výlety v terénu se vším všudy.

Více v pokračování článku....

Redakce MTBS však není první, kdo One Forty důkladně otestoval. Skvělé vlastnosti potvrdil i náročný test největšího evropského magazínu BIKE, který tento 140 milimetrový model vyhlásil vítězem testu all-mountain kol a jako jedinému přiřkl hodnocení "velmi dobrý."
Celý podrobný test si přečtěte ZDE.
Videotest kola můžete sledovat ZDE.


Přečteno 5798x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS