Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Jan Škarnitzl vyhrál Pražské schody


Jan Škarnitzl zvítězil v jubilejním 20.ročníku závodu Pražské schody, memoriálu Roberta Bakaláře. Závod, kde startovali dokonce tři olympijští vítězové, řada mistrů světě a kompletní česká špička, opanoval jezdec jabloneckého týmu SRAM RUBENA TREK zcela přesvědčivě. Honza závodí od letošní sezóny nově na kolech americké značky TREK a tato změna mu evidentně prospívá. Pro náročný pražský závod zvolil hardtail TREK Superfly SL a kolo si nemohl vynachálit. Důkazem je i to, že mimo prestižního prvenství získal i sprinterskou prémii o diamant.
I vy můžete jezdit na kole Trek.Přečteno 2820x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS