Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Ondřej Cink sedmý v závodě světového poháru v Offenburgu


Jezdec brněnského Merida Biking Teamu vybojoval ve třetím závodě světového poháru v kategorii U23 povedené sedmé místo. Dařilo se však také dalším českým mladíkům na Meridách.
Ondřeji Cinkovi se závod v Offenburgu povedl. Neustále se pohyboval kolem čela závodu, chvíli dokonce jel na úplné špici 112ti závodníků kategorie U23. Nakonec s minimálním odstupem na vítězte projel cílem na sedmém místě.
"Spokojený jsem hodně, mohl jsem ještě trochu líp odstartovat. Na špici jsem se dostal až ve druhém kole. Občas se mi zdálo, že na ně i mám. Zdolali mě v posledním kole. Cukli mě ve sjezdu, tam jsem ztrácel," popsal "Cimbál" po dojezdu reportérům MTBS.cz. Cink se už těší na domácí prostředí a spoustu fanoušků při předposledním závodu světového poháru v Novém Městě na Moravě. "Bude to asi hodně velký, doufám, že něco zajedu," vyjádřil své přání Ondřej, čerstvě patnáctý muž žebříčku světového seriálu U23.
Dobře vyšel závod také bikerským nadějím. Nikola Hlubinková a Radim Kovář z týmu Moravec Merida Czech MTB, který se soustředí na práci z mládeží, se v juniorské kategorii umístnili v první dvacítce kvalitně obsazeného závodu.
Kompletní reportáž ze závodu kategorie U23 a juniorů najdete na MTBS.czPřečteno 2448x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS