Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Soutěž o 5 víkendových cyklo-pobytů pro 2 osoby


Aktivuj si pojištění kola MERIDA proti odcizení a vyhraj jeden z 5 víkendových cyklo-pobytů pro 2 osoby v regionu Dolní Rakousko! Pobyt pro 2 osoby zahrnuje 2 (nebo 3) noci v 3* hotelu nebo na soukromí se snídaní včetně programu dle ponuky! Soutěže se může zúčastnit každý kdo již provedl nebo nejpozději do 15.7. 2011 provede úplnou úspešnou registraci pojištění zakoupeného nového jízdního kola MERIDA proti odcizení na stránkách www.merida-bike.cz a vyplní níže uvedený registrační formulář soutěže. Soutěž probíhá v období od 1.5. do 15.7. 2011. Tak neváhejte. Vyhrajte dny oddechu v Rakousku!
Registrace do soutěže.Přečteno 2547x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS