Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

TREK 8500 - představení modelu 2011


TREK 8500 Dnes vám představíme nejvyšší duralový hardtail od Treku osazený iXTéčkem. Model TREK 8500 se bude v sezóně 2011 nabízet ve dvou barevných variantách - elegantní zlato-černé a dravé bílo-červené. Pro zájemce je určitě lákavá i akční cena na tento model, která činí 49990Kč (běžná cena je 64990Kč). Samostatný rám rám je možné zakoupit za 11990Kč.
Ačkoliv je momentálně patrný jasný trend v použití karbonu a jeho masivním nástupu i do střední třídy biků, zastánci duralu mají stále možnost vybrat si špičkově osazená kola postavená na duralových rámech. Jedním z nich je nejvýše postavený duraláč od Treku model 8500, který vám dnes představíme podrobněji.

pokračování článku na MTBS.cz

Fotogalerie - TREK 8500 gold/black

Specifikace kolaPřečteno 4016x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS