Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

TREK SUPERFLY 100 AL Pro - test


Na letošní dlouhodobý test devětadvacítek jsem se těšil hned dvakrát. Jednou proto, že jsem měl zálusk na etalon kategorie, Trek Superfly 100 Al Pro, podruhé mě zajímalo dlouhodobé soužití s velkými výplety. Se svými 170 cm (to když se narovnám) totiž spadám do výškové kategorie, u níž i řada „poučených teoretiků“ už žádné výhody platformy neshledává. Osobně naopak zastávám názor, že většina výhod je dána samotným průměrem kol a k výšce postavy v přímém vztahu není. Samozřejmě je nutné dobře trefit geometrii, což by ale u kola s podpisem Gary Fishera neměl být problém. Od testu si tak mimo jiné slibuji odpověď na otázku, zda mám pravdu já, nebo skeptici. Pomůže mi na ni odpovědět i stejně vysoký kamarád, který se se mnou na tři týdny prostřídá.
......
Cesta vysněného Treku do redakce se trochu pozdržela, takže na ježdění jsem měl zatím zhruba o dva měsíce méně než loni při testu Gianta. Dodání těsně před Vánoci mě připravilo o pěkný podzim a minimálně pár stovek kilometrů. I přes dlouhé období arktických mrazů a celkem povedenou lyžařskou sezonu jsem už stihnul s kolem prožít dost, abych mohl přispět prvními dojmy. Ty se pokusím vztáhnout k Giantu Trance X2 z loňska, jehož projev mám stále velmi dobře zažitý, k „průměrnému“ 100mm fullu, jak jej znám z redakčních testů, i k mé představě ideálního XC kola.
Pokračování článku TREK SUPERFLY 100 AL Pro, velká kola pro malého Karla, aneb první poznatky z testování.


Přečteno 5294x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS