Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Trek získal patent na systém ABP


ABP Značka Trek získala od amerického patentového úřadu patent číslo 7,837,213, kterým chrání svůj systém ABP (Active Braking Pivot). Ten je specifický umístěním jednoho čepu zadní stavby přímo do osy zadního kola. Toto řešení eliminuje vliv brzdění na citlivost odpružení. Systém, který se v nabídce poprvé objevil v roce 2007, vyvinuli inženýři James Colegrove, Dylan Howes a Jose Gonzalez. V současné době je ABP používán u všech celoodpružených kol TREK a Gary Fisher Collection v několika verzích (ABP, ABP Race, ABP Convert).Přečteno 3215x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS