Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Výsledky Mistrovství ŠUAC - Ramala Cup


Letošní Mistrovství ŠUAC - Ramala Cup 2009 má ze sebou první tři závody. Jak si vedou naši jezdci?
Prvním závodem byla časovka Švihov - Klatovy - Švihov. V kategorii P I obsadil T. Bauer (CK Kramolín-Šilhavý RAMALA) 3. místo, J. Voráček (CK Kramolín-Šilhavý RAMALA) 7. místo a M. Janeček (CK Kramolín-Šilhavý RAMALA) 14. místo. V kategorii P II J. Lacina (Šilhavý Ramala) 20. místo, J. Zeman (Šilhavý Ramala) 25. místo, K. Křížek (Šilhavý Ramala) 25. místo, V Honomichl (Šilhavý Ramala) 40. místo.
Ve druhém závodě VC Cyklo Macner ve Strakonicích T. Bauer (CK Kramolín-Šilhavý RAMALA) 2. místo, J. Voráček (CK Kramolín-Šilhavý RAMALA) 3. místo a M. Janeček (CK Kramolín-Šilhavý RAMALA) 10. místo. V P II J. Zeman (Šilhavý Ramala) 23. místo, J. Lacina (Šilhavý Ramala) 25. místo, J. Petrle (Šilhavý Ramala) 26. místo, J. Kalousek (Šilhavý Ramala) 32. místo, a V Honomichl (Šilhavý Ramala) 36. místo.
Třetím závodem byla VC Kramolín 2009 a T. Bauer potvrdil vzestupnou formu a obsadil první místo, J. Voráček čtvrté a M. Janeček dvanácté. K. Křížek třiadvacáté, P. Petrle osmadvacáté, J. Lacina jedenatřicáté, J. Kalousek třiatřicáté, V. Honomichl osmatřicáté a J. Dimmer třiapadesáté.
V celkovém průběžném hodnocení po třech zatím odjetých závodech je T. Bauer na druhém místě, J. Lacina na osmnáctém, v družtvech pak CK Kramolín-Šilhavý RAMALA na prvním a Šilhavý Ramala na sedmém.
A jak by dodali bankéři: upozorňujeme, že současná výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. I když v to doufáme ;-)
Více o Mistrovství ŠUAC - Ramala Cup 2009 na suac.sweb.cz/.


Přečteno 6009x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS