Prohlížíte si archívní verzi našich stránek. 

 Navštivte také náš nový e-shop

Merida press camp 2012 Mallorca


V polovině února proběhla na Mallorce prezentace Multivan Merida Biking Teamu a novinek značky MERIDA pro rok 2013.
Prezentaci navštívilo více než 300 hostů, z toho 120 novinářů z 22 států. Mezi hlavní novinky pro rok 2013, se kterými se mohli všichni zúčastnění seznámit, patří nová silnička, enduro se zdvihem 160 mm a devětadvacítkový full. Nová silnička se zcela novým karbonovým rámem ponese název Scultura SL a nové enduro se jmenuje One.Sixty VPP, což napovídá použití zadního závěsu systému Virtual Pivot Point. Celoodpružená devětadvacítka vychází z modelu Ninety.Nine se stejně uloženým tlumičem a zdvihem 100mm. Vzhledem k náročnému vývoji a testování bude v roce 2013 připravena jen v hliníkové verzi. Karbonovou verzi budou mít k dispozici pouze jezdci týmu Merida Multivan a s jejím uvedením do výroby se počítá pro rok 2014.
Jak to na Mallorce vypadalo se můžete podívat na youtube.com.Přečteno 2521x

Jsme na Facebooku

Ikona Facebook

Záruka 5 let na rám Kellys

Pro poskytnutí prodloužené záruky 5 roků na rám jízdního kola KELLYS stačí zaregistrovat si své kolo. Registraci můžet provést zde.

Jak nastavit tlumiče?

Nevíte jaké je nejlepší nastavení vidlice a tlumiče na vašem kole TREK nebo Gary Fisher? Vyzkoušejte online kalkulátor, stačí vybrat typ kola a zadat vaši hmotnost.

Doživotní záruka na rám TREK

Zaregistrováním kola TREK na této stránce získává první majitel doživotní záruku na rám tohoto kola. Vy nechcete mít doživotní záruku zdarma? Registrujte se zde.

Prodloužená záruka GT

Na kola značky GT můžete mít prodouženou záruku na 36 měsíců. Registrace prodloužené záruky zadarmo zde.

Copyright © 2009-2015 Šilhavý - RAMALA | All Rights Reserved

Design by jf based on Bootstrap | Powered by phpRS